baner-fb.jpg, 114kB

Diamantová mikrodermabrázia

micro.jpg, 82kB

Diamantová mikrodermabrázia znamená revolučnú metódu v rámci kozmetických ošetrení pleti. Vykonávame ju s pomocou profesionálneho prístroja Diamond Peel nemeckej značky CNC, ktorý je absolútnou novinkou na európskom trhu a favoritom medzi doteraz používanými mikrodermabrazívnymi prístrojmi. Obsahuje funkcie 3 v 1 – diamantovú mikrodermabráziu, ultrazvuk a teplé a studené kladivko. Prístroj neobsahuje žiadne kryštáliky ani rotujúce hlavice a pracuje na najvyššej úrovni bezpečnosti, takže nemôže dôjsť k nekontrolovanému obrúseniu pleti. Deväť diamantových nástavcov rôznych veľkostí sa používa na rôzne časti tváre i tela. Pre každého zákazníka je zabezpečená stopercentná hygiena, nakoľko hlavice prístroja sa po každej procedúre menia a dezinfikujú. Počas ošetrenia sa v žiadnom prípade nedostanú cudzie elementy na povrch pokožky. A napokon – diamant je najdokonalejší a najtvrdší materiál, ktorý sa nikdy neopotrebuje!

Diamantovú mikrodermabráziu je možné aplikovať na všetky druhy pleti, dokonca aj na veľmi citlivú pleť. Samotná metóda spočíva v jemnom obrusovaní najvrchnejšej vrstvy pokožky a dochádza k nasledujúcim účinkom:

Odstránenie povrchových zrohovatených buniek je dôležité nielen pre vyhladenie pleti, ale aj zo zdravotného hľadiska. Ak epiderma zhrubne a odumreté bunky na povrchu sa neodstránia, nastáva blokovanie prieniku akýchkoľvek účinných látok aplikovaných na pleť ho hlbších vrstiev epidermy, a tým aj ten najluxusnejší prípravok nemá šancu pôsobiť, látky sa nevstrebávajú, pokožka sa upcháva, nedýcha a nastávajú problémy s akné. Po ošetrení diamantovou mikrodermabráziou, ktoré je celkom bezbolestné, je pokožka lepšie prekrvená, povrchová vrstva je zbavená nečistôt a pripravená na prijatie účinných látok. Konečne je pleť oslobodená od odumretých buniek a môže opäť voľne dýchať! Ako špongia vsaje všetky aplikované látky a tie prenikajú hlboko do tkaniny. Pleť je pripravená na tvorbu nových buniek a zmenená už pri prvom ošetrení.